محل تبلیغات شما

برای من هر کتاب پنجره ای رو به دنیایی است که تا به حال ندیده ام و سر تا سر خواندنش به سمت فهمیدن و شناختن هستم. درگیر سوال شدم، جستجو برای فهم، جستجو برای سوال بیشتر و درگیری و درگیری. 

هر کتاب برای من جهانی است. جهانی تازه و ارزشمند. 

بعد از گفتن احساساتم، میخوام کتاب یکی از اساتید خوب این کشور رو اینجا معرفی کنم. 

خانم دکتر فهیمه ملک زاده  یکی از اون استادهای ناب و شریف روزگار ماست که همه مون فرصت این رو داشتیم که تو ایام زندگی باهاشون آشنا بشیم، سر کلاساشون بریم و سوای آموختن علم دانشگاهی، ازشون درس زندگی بگیریم. درس انسانی زندگی کردن، اخلاقی زیستن. خانم دکتر ملک زاده که سالهاست در حوزه تخصصی خودشون یعنی حقوق و فقه و حقوق مشغول فعالیت های علمی و پژوهشی و تحقیقاتی  است. 

به تازگی کتاب آیین دادرسی خانواده از سوی انتشارات مجد به چاپ رسیده که حاصل مطالعات خانم دکتر ملک زاده در این موضوع هست. 

این کتاب در پنج فصل کلی به موضوعاتی از قبیل

1- کلیات آیین دادرسی
2- آیین دادرسی و خانواده
3- دعاوی غیر مالی خانواده در آیین دادرسی
4- دعاوی مالی خانوادگی در آیین دادرسی
5- خانواده و دعاوی کیفری 

پرداخته و برای تمام دانشجویان رشته های حقوق، فقه و حقوق و مطالعات ن و تمام کسانی که علاقمند به کسب آگاهی و دانش در خصوص موضوعات آیین دادرسی هستند، میتونه بسیار مفید فایده باشه. 

ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای خانم دکتر ملک زاده، امیدوارم که جهان ذهن و قلب همه ما به روی کتاب ها باز باشه. 

کتاب بخونیم و فرصت درگیری و ابهام و سوال و جواب و تلاش برای دانستن رو از خودمون نگیریم. 

دو روی سکه دانش آموزی

رسانه و بازنمایی زنان/ ادعای نابرابری جنسیتی

در نقد فعالین حقوق زنان

,کتاب ,آیین ,رو ,دکتر ,ملک ,خانم دکتر ,دکتر ملک ,ملک زاده ,جستجو برای ,حقوق و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسیر6155 ملکان